Karrier

Az UCB Ingatlanhitel Zrt., a BNP Paribas csoport magyarországi, jelzáloghitelezésre szakosodott tagja határozatlan idejű munkaszerződéssel az alábbi pozíciókba keres munkatársat:

JAVA FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • az elvégzett fejlesztések specifikáció szerinti, megbízható működésének biztosítása;
  • a felmerülő felhasználói módosítások elvégzése;
  • az új termékek és funkciók fejlesztésének informatikai úton való támogatása;
  • a programfejlesztés koordinálása a társosztályokkal;
  • napi kapcsolattartás a fejlesztési osztály vezetőjével;
  • az új technológiák megismerése, adaptálása, javaslattétel a programrendszerek működési hatékonyságának növelésére;
  • az elvégzett fejlesztések teljes körű dokumentálása.

Elvárások:

  • általános objektum orientált és Java programozói ismerek;
  • relációs adatbázis-kezelői ismeretek (Oracle ismeretek, SQL, alapvető adminisztráció, PL/SQL);
  • Internet technológiák (Servlet, WWW server, HTML, XML, HTTP);
  • operációs rendszerek és alkalmazások széles körének alapos ismerete,(Linux, Windows, fejlesztői környezetek, Shell script);
  • analitikus gondolkodás;
  • jó kommunikációs képesség;
  • középfokú angol nyelvismeret;
  • kiváló problémamegoldó képesség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igény megjelölésével a karrier@cetelem.hu e-mail címre várjuk.